O FIRMIE


 

Firma Elserwis Radomsko Spółka z o.o. to lider wśród regionalnych firm pracujących na rzecz elektroenergetyki.

Świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, doradztwa, montażu, modernizacji i konserwacji instalacji elektrycznych. Przeprowadza pomontażowe i okresowe pomiary elektryczne oraz obsługuje firmy i instytucje w zakresie szeroko pojętej energetyki i elektryki.

Zajmuje się modernizacją istniejących już instalacji elektrycznych, dostosowuje je do nowych potrzeb, konserwuje oraz zapewnia stały serwis.

Klientom oferuje optymalne rozwiązania poprzedzone głęboką analizą ich potrzeb i oczekiwań. Dewizą firmy Elserwis Radomsko Spółka z o.o. jest budowanie wizerunku poprzez precyzję, profesjonalizm i zaangażowanie personelu. Długotrwała współpraca z bardzo wymagającymi klientami jest możliwa tylko dzięki zaufanemu i wykwalifikowanemu zespołowi pracowników. Nasi pracownicy posiadają wszystkie uprawnienia, regularnie odbywają liczne kursy i szkolenia. Wypracowana przez lata wiedza techniczna zapewnia nam możliwość realizowania nawet najtrudniejszych wyzwań.

Firma wyposażona jest w własną flotę sprzętową, która umożliwia stałą obsługę techniczną obiektów. Podczas prac wykorzystujemy profesjonalne narzędzia i urządzenia pomiarowe. Pracujemy na najwyżej rozwiniętym technicznie sprzęcie, używając materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu jakość naszych usług od lat pozostaje niezmienna na wysokim poziomie i jest doceniana przez naszych Klientów.

Zapraszamy do pełnego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na współpracę z nowopowstającymi obiektami, a istniejącym proponujemy współpracę na korzystnych warunkach. Pomagamy zarówno przy doraźnych działaniach jak i w przypadku wystąpienia poważnych awarii instalacji elektrycznych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami lub macie pytania prosimy o kontakt.